Chevrolet Lacetti Tanıtım ve Özellikler

Lacetti modeli Chevrolet’in Daewoo tabanlı modellerinden en uzun süre satışta kalan modelidir. 2004 de ülkemizde çeşitli donanım özellikleri ile satışa sunulan Lacetti iyi bir satış rakamı yakalamıştır. Üzerinde bulunan standart donanım karşığı ödediğiniz tutar kullanıcısını fazlasıyla memnun ederek tam anlamı ile fiyat/performans aracı olduğunu söylemek mümkündür. Lacetti modeli 2011 ikinci yarısına kadar satışta kalmıştır.

Görsel olarak baktığınızda özellikle HB modeli spor tasarımı ile özellikle genç kesimin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Ülkemizde 2009 yılında Cruze Sedan’ın piyasaya girmesi ile birlikte Lacetti Sedan modeli piyasadan kaldırılmıştır. Aşama aşama pazardan çekilden model en son olarak Cruze HB ile beraber Lacetti HB ve Lacetti Sedan modelleri piyasadan çekilmiştir.

Son olarak Piyasada 1.4 SE HB, 1.6 WTCC HB ve 1.6 SW modelleri ile satılan Lacetti modelleri şuan 0 km olarak ülkemizde satışı bulunmamaktadır.

Gelen Aramalar:

    lacetti nasıl, chevrolet lacetti, chevrolet lacetti nasil, chevrolet lacetti özellikleri, lacetti özellikleri, lacetti teknik özellikler, chevrolet lacetti teknik özellikler, chevrolet lacetti teknik özellikleri, chevrolet lacetti nasıl bir arabadır, 2004 chevrolet lacetti özellikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir